WP Ważny temat Partner edycji
WP Ważny temat Partner edycji Vizir

Nasze czytelniczki przetestowały nowe proszki do prania Vizir + Większa Siła Odplamiania! Sprawdźcie, co o nich sądzą

Partner edycji Vizir
Każdy z nas marzy o nieskazitelnie czystych ubraniach. W przypadku uporczywych zabrudzeń najlepiej sięgnąć po skuteczny środek, który poradzi sobie z plamami, a jednocześnie zadba o intensywność kolorów i ochronę tkanin. Nasze testerki sprawdziły działanie nowych proszków Vizir + Większa Siła Odplamiania, które opracowano tak, by zapewniały najlepsze rezultaty prania. Co o nich sądzą?

Pranie to taka czynność, która nigdy się nie kończy. Nim zdążymy uporać się ze stosem brudnych rzeczy, następne już czekają w kolejce. Na szczęście w odróżnieniu od naszych babć, dziś dysponujemy nowoczesnym sprzętem i naprawdę dobrymi środkami. Wystarczy nasypać proszku, włączyć odpowiedni program i cieszyć się wspólnym czasem z rodziną.

Zanim jednak nastawimy pralkę, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach:
• Zawsze sortujemy ubrania na jasne i ciemne kolory, a także sprawdzamy, czy w kieszeniach nie zostały chusteczki, klucze albo inne przedmioty.
• Odzież, zwłaszcza zdobioną, zawsze pierzemy przewróconą na lewą stronę, a rzeczy delikatne wkładamy do woreczków.
• Aby ubrania były dobrze doprane, warto korzystać ze sprawdzonych środków, takich jak proszki Vizir + Większa Siła Odplamiania, które poleca aż 98 proc. zadowolonych testerek*.

Znikają nawet trudne do usunięcia plamy

Atutem proszku Vizir + Większa Siła Odplamiania jest to, że został wzbogacony o dodatkową moc usuwania plam, aby zapewniać najlepsze rezultaty prania. Środek ten doskonale radzi sobie z uporczywymi zabrudzeniami w miejscach, które najtrudniej doprać, takich jak mankiety, kołnierzyki czy materiał w okolicy pach. Nowa formuła sprawia, że proszek rozpuszcza się natychmiast w kontakcie z wodą i zapobiega tworzeniu się osadu i białych smug na tkaninach. Nie ma też potrzeby ustawiania wstępnego prania czy dodatkowego płukania.

Aby sprawdzić działanie proszku podczas prania białych i jasnych, a także kolorowych ubrań, nasze użytkowniczki* wypróbowały dwa warianty produktów:
• Vizir + Większa Siła Odplamiania,
• Vizir + Większa Siła Odplamiania Do Kolorów.

Skuteczność potwierdzona czystymi ubraniami

Wyniki testu nie pozostawiają wątpliwości. Aż 98 proc. konsumentek* jest zadowolonych z proszków do prania Vizir + Większa Siła Odplamiania. Według naszego badania, poradził on sobie z wyjątkowo trudnymi plamami, np. z tłuszczu czy czerwonych owoców. Zdaniem testerek* odpierają się nawet te zabrudzenia, które pomimo wcześniejszych prób czyszczenia w innych środkach wciąż pozostawały na tkaninach. Recenzentki* doceniają Vizir również za to, że przywraca biel poszarzałym ubraniom. Zgodnie z opinią testerek* produkt nadaje się do różnego rodzaju tkanin – od delikatnych bluzek, po grubsze koce, prześcieradła i inne tekstylia.

Zdaniem recenzentek* ważne jest to, że ubrań nie trzeba dodatkowo namaczać przed wrzuceniem do pralki, aby pozbyć się zabrudzeń. Aż 9 na 10 z nich* zgadza się ze stwierdzeniem, że proszek Vizir + Większa Siła Odplamiania dopiera nawet najbardziej uporczywe plamy. Według licznych opinii testerek* błoto, czekolada, arbuz, tłuszcz z mięsa czy żółte curry schodzą już po pierwszym praniu. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko czas, ale i energię. Część ubrań na nowo zyskała drugie życie i co ważne, brudną odzież można prać nawet w niskiej temperaturze. Aż 8 na 10 osób* jest zadowolona z efektów prania przy użyciu proszków Vizir + Większa Siła Odplamiania w 30 st.C.

Doskonała jakość i świeży zapach

Oprócz skuteczności w odplamianiu recenzentki* doceniły również pudrową konsystencję produktu. 100 proc. z nich* potwierdza, że proszki Vizir + Większa Siła Odplamiania dobrze rozpuszczają się w wodzie podczas prania i nie zostawiają białych smug na tkaninach. Zwłaszcza na jeansach, które jak wiadomo, wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Wreszcie nie trzeba korzystać z dodatkowych środków, takich jak odplamiacze. Kolorowe ubrania nie płowieją, a białe zostają lekko optycznie wybielone. Znikają też żółte plamy po antyperspirantach. A co z materiałem ubrań? Według opinii*, wciąż pozostaje miękki w dotyku i nie drażni skóry. To niezwykle ważne, zwłaszcza gdy do pralki trafiają tkaniny delikatne.

Wielką zaletą proszków Vizir + Większa Siła Odplamiania okazał się zapach. Aż 98 użytkowniczek* stwierdza, że po użyciu tych środków ubrania miały świeży, ładny zapach przez wiele dni. Niektóre osoby* celowo nie dodawały płynów do płukania, aby przekonać się, czy proszek do prania jest wystarczający, aby nadać ubraniom przyjemny zapach. Nie ma wątpliwości, że dziś środki do prania pozwalają troszczyć się o ubrania, aby dłużej wyglądały jak nowe. Czy proszki do prania Vizir + Większa Siła Odplamiania zagoszczą w domach naszych recenzentek na dłużej? Aż 98 proc. osób* po zakończeniu testu zapewnia, że sięgnie ponownie po te produkty. Tyle samo poleciłoby je rodzinie i znajomym. Wniosek? Uporczywe plamy znikają, a my możemy cieszyć się naszymi ubraniami znacznie dłużej!

*Opracowanie na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na grupie 50 kobiet przez WP.PL w okresie 27.05.2021–07.06.2021 r.